Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Фурнітура для жалюзі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ласкаво просимо до сайту якісної фурнітури для горизонтальних алюмінієвих жалюзі! Купити фурнітуру для горизонтальних жалюзі стало набагато простіше. Давайте розглянемо ключові елементи фурнітури, які допоможуть надати вашим жалюзі первинного вигляду і поверне функціональність.

Гачок прозорий для тростини горизонтальних жалюзі: Цей гачок забезпечує надійне кріплення тростини з механізмом керування. За складом матеріал це оргскло, він створює враження легкості та легкості, що робить вікно привабливішим.

Куточки нижньої фіксації на волосіні: Куточки нижньої фіксації гарантують стійкість та правильне положення жалюзі. Вони забезпечують міцне кріплення до волосіні ліворуч і праворуч, що особливо важливо для збереження естетики та функціональності ваших виробів.

Пластмасові куточки нижньої фіксації: Легкі, міцні та стильні – пластмасові куточки є недорогим рішенням для кріплення жалюзі у нижньому положенні. Вони забезпечують стабільність конструкції під час поривів вітру.

Кронштейн кріплення жалюзі: Надійне кріплення жалюзі важливе для довговічності та ефективної роботи. Кронштейни забезпечують надійне кріплення карнизу у спеціальних пазах та стабільність конструкції.

Тростина управління горизонтальних жалюзі: Тростина складається з оргскла, служить засобом управління нахилом жалюзі.

Ковпачок на карниз білий: Ковпачки закривають гострі торці карнизу. Існують білі чи прозорі варіанти ковпачків. Як правило, прозорі встановлюються на кольорові карнизи, білі ковпачки на білі алюмінієві жалюзі.

Ковпачок на карниз прозорий: Прозорі ковпачки надають карнизу закінченого вигляду. Встановлюються на кольорові карнизи.

Ковпачок нижньої планки жалюзі: Цей елемент встановлюється на торці нижньої натяжної планки жалюзі, забезпечуючи акуратне та завершене візуальне сприйняття.

Комплект нижньої фіксації жалюзі: Складається з 4 елементів 2 ковпачка на нижню планку з бочонками та 2 Г-подібний куточка для кріплення на раму вікна. Забезпечують стабільність ваших жалюзі за допомогою надійного комплекту нижньої фіксації.

Вибирайте фурнітуру для горизонтальних алюмінієвих жалюзі, освіжіть зовнішній вигляд та функціональність вашим жалюзі.

Вгору